👤

12 kg de mere costa 48 de lei. Cat costa aceeași calitate? ​

Răspuns :

  1. 12 kg de mere costa 48 de lei. Cât costă aceeași cantitate?
  • ...Dacă 12 kg costa 48 lei,aceeași cantitate va costa la fel.